Voľné byty na predaj


O najaktuálnejšom a najvýhodnejšom bývaní sa poskytujú informácie hlavne z okolia nášho hlavné mesta Bratislavy. Keďže v hlavnom meste žije najviac obyvateľov, je tu teda i najviac bytov a medzi nimi sa dá nájsť i určitý počet tých, ktoré sú momentálne na predaj. Ak už do v okolí hlavného mesta chcete bývať, či nie, výber je len na vás, no čo sa týka príležitostí, výber bude zrejme väčší, než mimo Bratislavy a presťahovaním si zabezpečím i lepšiu a výhodnejšiu dochádzku do každodennej práce.

slovensko

Bratislava, Petržalka- Matadorka
                    Údernícka ulica č. 5, 851 01
Na výber máme 335 voľných bytov a apartmánov, z čoho ceny dvojizobých sú začínajú od 96 100 eúr, trojizobvých 127 900 eúr a štvorizbových 163 700 eúr.
Spomínaná Matadorka je vyhľadávanou rezidenčnou časťou Bratislavy. Okrem 335 voľných bytov a apartmánov disponuje ešte 370timi garážovými miestami. Čo sa však týka bývania, pováčšinou sa jedná o dvoj až trojizbové byty, pričom štvorizbové a nadštandartné sú umiestnené na najvyšších poschodiach, čo obyvateľom bytu umožňuje ten najlepší možný výhľad. Aby som nezabudol spomenúť podstatnú vec:

bratislava

Na prízemí sa nachádza 15 obchodných priestrov a materská škola. Hlavne tá materská škola je veľkou výhodou pre mladých rodičov, ktorých dieťa bude opratrené v podstate ako keby u nich doma. Nemusia preň extra dochádzať na aute. Hneď vedľa týchto projektov, ktoré sa momentálne realizujú bude súkromný park, ktorý bude dostupný len Vám a ostatným susedom z bytov a apartmánov. Tento súkromný park bude zahŕňať i ihrisko pre deti a ihrisko určené pre starších, na ktorom sa bude dať praktizovať moderný štýl cvičenia vonku- outdoor fitness a okrem toho bude obsahovať i záhradu, ktorá bude takisto dostupná len pre obyvateľou tohto miesta, kde si budete môcť zasadiť kvety podľa dohody s ostatnými, či vlastného výberu.