Perfektné ruky za každú cenu

Nezáleží na tom, v čom chcete vynikať. Keď niečo chcete, musíte pre to niečo urobiť. V mnohých prípadoch musíte niečo obetovať. Či už sú to vaše peniaze, alebo váš čas, jednoducho to tak funguje. Vo väčšine prípadov musíte obetovať aj peniaze, aj čas. No keď to už musí byť, tak nech to stojí za to, no nie? Manikúra je dôležitá pre veľké množstvo žien. A to nielen vtedy, keď sa chystá na nejakú oslavu alebo na výnimočnú príležitosť, kde musí byť perfektná. Perfektné predsa chceme byť každý deň!

sada na nehty

Skúšajte a experimentujte

Aj v prípade nechtov platí, že fantázii sa medze nekladú. Farby, vzory, motívy, naozaj na tom nezáleží. Podstatné je, aby ste sa cítili dobre vy. Na ničom inom to postavené nie je. Najväčšej popularite sa teraz tešia umelé nechty. Chcete vedieť, prečo? Pretože narozdiel od laku či gélu, kde musíte vymýšľať a skúšať, aby to vyzeralo čo najlepšie, tu vám úplne stačí len, keď si vyberiete. Nemusíte svoju hlavu zaťažovať ešte aj premýšľaním nad manikúrou a nad tým či sa vám podarí, alebo budete vyzerať len ako nepodarená bábika. Tomu je koniec. Vy si vyberiete vlastný vzor a farbu. Výdrž je stále taká istá. A dokonca si môžete zvoliť aj dĺžku. Nemusíte mať na rukách pazúriky, keď vám to nevyhovuje. Nie každá z nás má prácu, kde si to môže dovoliť, nemáme pravdu?

masáž ruky
Vhodné na ples aj do práce

Určite vám nie je príjemné, keď máte suché ruky alebo polámané nechty. Tomu sa dá ale tiež jednoducho pomôcť. Stačí, keď sa vaším najlepším kamarátom stane krém na ruky a vyživujúci olej. Nemusíte sa báť, že to preženiete. Zaobstarajte si nejaký kvalitný a noste ho neustále so sebou. Vaše ruky sa vám určite odvďačia. Nezabúdajte, že aj o vašu manikúru sa musíte starať. No je to v prvom rade zábava. Hlavne kombinovanie oblečenia alebo líčenia s tým, čo máte práve na rukách. Nebojte sa toho a odviažte sa.