Moderné sklápacie postele sa hodia do malých i veľkých priestorov

Vlastné bývanie je niečo, o čom mnohí snívajú už od detstva. Keď sa sen premení na realitu, chceme, aby bolo naše bývanie presne také, aké sme si vysnívali. Častokrát preto hľadáme riešenia, ktoré by jednotlivé miestnosti nielen zútulnili, ale aby boli aj funkčné a praktické. Pravdou je, že veľkosť bytu či riešenie jednotlivých miestností nebýva vždy úplne ideálne. Práve v takýchto prípadoch sa snažíme nájsť kompromis medzi praktickosťou a estetickým hľadiskom. Sklápacie postele môžu byť presne to, čo hľadáte. Majú totiž množstvo výhod, ktoré sa vám v nasledujúcich riadkoch pokúsime predstaviť krok po kroku.
postel v ložnici

Dva rozdielne kusy nábytku v jednom?

Možno to neznie reálne, avšak opak je pravdou. Sklápacie postele v sebe neukrývajú iba posteľ, ponúkajú nám toho oveľa viac. Viete si predstaviť, že vaša posteľ zároveň slúži aj ako polička, skriňa či písací stôl? S modernými sklopnými posteľami toto vôbec nie je nemožné. Posteľ je cez deň zamaskovaná tak, že vaši hostia ani neodhalia, že za skriňou či písacím stolom sa môže ukrývať aj niečo iné. Často bývajú takéto postele súčasťou skriňových zostáv. Celok pôsobí veľmi príjemne, útulne a upravene.

Ako funguje mechanizmus sklápacích postelí?

Mechanizmy sklápacích postelí sú dnes už úplne inde, ako tomu bolo v minulosti. Zabudnite na vŕzgajúce sklopné postele, ktoré išli dole i hore iba s vynaložením obrovskej sily. Moderné sklápacie postele sklopíte i vyklopíte veľmi jednoducho. Nemôže sa stať, že by sa posteľ sklopila či vyklopila sama a tiež disponujú prídavným mechanizmom, ktoré posteli nedovolia padnúť na zem. Nožičky postele sú takisto sklápacie. Častokrát sú takéto postele vybavené popruhmi v oblasti podhlavníka a prikrývky, ktoré zabezpečia, že sa po vyklopení prikrývka nepokrčí a posteľ je prakticky ihneď pripravená. Úžasné, čo poviete?

ustlaná postel

Koľko stoja sklápacie postele?

Sklopné postele nie sú lacnou záležitosťou, avšak ide o neštandardný kus nábytku, preto je potrebné s tým počítať. Sú riešením pre malé i veľké domácnosti, nesú v sebe pohodlie, komfort a zároveň niečo netradičné, čo nemá doma hocikto. Ceny sklápacích postelí sa pohybujú od 500 Eur vyššie, samozrejme záleží od toho, z čoho je posteľ vyrobená, akými mechanizmami disponuje a aké je jej celkové prevedenie.

Vyberte si to najlepšie pre vašu domácnosť na webovej stránke https://www.sconto.sk/.