Byt s vysokými stropmi? Tak ich parádne využite!

Vždy sa mi strašne páčili byty s vysokými stropmi. Pár rokov dozadu som hľadala bývanie. Nemala som peniaze na rozhadzovanie, no i napriek tomu som chcela konečne bývať vo svojom. Požiadavky na byt boli celkom jasné a zároveň nenáročné. Chcela som starý priestranný byt s vysokými stropmi, ideálne v tehlovom dome. Hneď vám dám jednu veľmi dobrú radu. Ak chcete naozaj veľký byt za nízky nájom alebo za nízku cenu, do internetových vyhľadávačov na nové bývanie, zadávajte vždy najväčšiu rozlohu a najnižšiu cenu. Vyhodí vám naozaj staré byty, do ktorých bude treba jednoznačne zainvestovať, no na druhej strane budú veľké a lacné. Pohľad z druhého poschodia, cez zábradlie, na obývaciu izbu
Chcem sa však venovať niečomu inému, a to práve vysokým stropom. Ja som tie svoje využil tak, že som si v byte nechala postaviť druhé poschodie. teda, ide skôr o akúsi terasu, kde mám spálňu. Nejde ani tak o ušetrenie priestoru, pretože keď máte veľký byt, tak s miestom nemusíte až tak šetriť. Poschodie v byte však vyzerá nesmierne úžasne. Navyše tento priestor môžete využiť mnohými spôsobmi. Celá realizácia nie je extrémne náročná. Všetko závisí hlavne od veľkosti poschodia. Ja som si nechala urobiť také, aby sa mi na neho zmestila veľký posteľ a nejak ten nočný stolík k nej. Izba v byte so schodmi vedúcimi na druhé poschodieStojí na trámoch a so spodnou časťou bytu, ho spájajú krásne schody s moderne pôsobiacim nerezovým zábradlím http://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/. Najprv som premýšľala nad tým, či na chody zábradlie vôbec dávať. Musím však uznať, že s ním vyzerajú lepšie a sú i bezpečnejšie. Po jednom večeri s kamarátkou, kedy sme úspešne stiahli dve fľaše vína, mi po ceste do postele, naozaj nebolo všetko jedno. Takže ak schody v byte, tak určite so zábradlím.
Verím, že som vás do podobného stavebného projektu dostatočne nakopla. Verte, že i to najmenšie poschodie, vytvorí vo vašom byte nesmierne moderný dizajn a príjemné prostredie.