Detské matrace pre zdravý vývoj dieťaťa

Zdravý a pokojný spánok detí je súčasťou ich prirodzeného vývoja. Pomáha im pri správnom vývoji orgánov, kostí, chrbtice a celkovej regenerácii. Ortpoedický efekt použitého matraca je pre deti zvlášť dôležitý, Najmä v súčasnej dobe, kedy je pohyb detí v porovnaní s predchádzajúcimi generáciami obmedzený a čiastočne zdeformovaný.. Mnohé deti preto trápia takmer od narodenia problémy s chbticou, pohybovým aparátom a veľa alergií. Matrace pre deti Segum sú z ortopedického hľadiska a celkového vývinu dieťaťa tou správnou voľbou. Sú odporúčané a podporované ortopédmi a odborníkmi na správny vývoj pohybového aparátu u detí.

bebe-2763708_640

Spĺňajú všetky požiadavky kladené na zdravotnú bezpečnosť. Sú primerane tvrdé a podporujú správny vývoj chrbtice dieťaťa. Ortopédi neodporúčajú pre deti príliš mäkké matrace, poškodili by im kostrové svalstvo. Pri ich výrobe sa používa patentované zloženie vnútornej peny, ktorá vytvára príjemnú povrchovú mäkkosť. Matrace pre deti podporujú zdravý a prirodzený spánok najmenších. Ich poťahy sú s prídavkom strieborných vlákien, ktoré majú vo všeobecnosti antibakteriálne účinky. Môžu sa prať pri vysokých teplotách, čo zabezpečuje vysoký hygienický štandard. Samozrejmosťou je správne odvetrávanie a odvod vlhkosti a dokonalé zabezpečenie hygieny spánku. Tvar a veľkosť je prispôsobená veku dieťaťa. Sú flexibilné a dokonale sa prispôsobujú aj drobnej detskej postavičke. Sú inovatívne a pomôžu nájsť deťom správnu polohu v spánku.

bebe-2763920_640

Investícia do správneho výberu matraca pre deti sa rozhodne vyplatí. Správny vývoj kostrového a svalového aparátu je najmä u malých detí veľmi dôležitý. Vzorec spánku je pre každé dieťa individuálny. Vo všeobecnosti najmä malé deti prespia väčšinu dňa. Práve z tohto dôvodu je dôležitá nielen ich poloha v spánku ale aj fyziologicky matrac s overeným ortopedickým efektom.

Posted in Nezařazené