Doprajte si tantrickú masáž

Ľudia majú v dnešnom svete nespočetné množstvo problémov. Prepracovanosť v dôsledku nezdravého životného štýlu, stresu, istých zdravotných problémov vyplývajúcich z mnohých povinností a environmentálnych faktorov ako je znečistený vzduch či nekvalitná strava je obrovským negatívnym faktorom v každodenných životoch. Pocity ako je stres, vyčerpanosť a úzkosť nie sú ničím výnimočné.

Tantra masáž

Tantra masáž je tradičná masážna metóda, ktorá sa používala v istých kútoch historickej Ázie, ako je napríklad India či iné južné ázijské krajiny. Jej ústredný koncept obsahuje hinduistické náboženské zvyky a tradície, týkajúcich sa napríklad čakier a mnoho iných. Zaoberá sa masírovaním všetkých možných erotogénnych zón na tele, vrátane intímnych oblastí. Prostredníctvom duchovného aspektu duše sa snaží prebudiť či posilniť sexuálnu vitalitu človeka.

Tantrická masáž sa odlišuje od iných masážno-terapeutických metód mnohými znakmi. Tie zahŕňajú duchovné zložky vrátane pozornosti k okoliu a vnútornej duchovnej sile. Tantra zahŕňa i istú energiu, ktorá je vlastná masérovi, ale aj energia, ktorá je vlastná klientovi, je pod kontrolou, čo v skratke znamená, že naše emócie sú stabilné a všímavosť nášho vnútra na najvyššej možnej úrovni. Aby sa dosiahli čo najlepšie výsledky tohto sebapoznávania, primárne energetické kanály sú pravidelné „čistené“ a uvoľňované.

Tantra masáž

Prostredníctvom energie a energetických kanálov klient spája svoje duchovné ja s so svojím sexuálnym, čím sa dozvedá o tajných túžbach, ktoré sa predtým nachádzali v podvedomí. To všetko prináša so sebou mnoho výhod v sexuálnom živote jedinca. Poznanie svojich vlastných túžob týkajúcich sa intimity prináša istotu a istý komfort a uspokojenie, ktorý sa v našich moderných životoch istotne zíde. Celkové prepojenie spirituality so sexualitou je kľúčom ku vnútornému šťastiu.