Zábava počas cestovania

Predstavte si, že utekáte na letisko, váš telefón je skoro vybitý a cestujete úplne sám. Hneď si vybavíte, že keď už budete v lietadle, zapojíte si telefón do nabíjačky, urobíte na laptope dôležitú prácu alebo si pustíte obľúbený film. Ale čo s časom na letisku alebo pri cestovaní, pokiaľ vás telefón či laptop omrzí?

· Zbaľte si knihu.Či to už bude magazín, časopis či vasa obľúbená knižka, vie vás vo voľnom čase dostatočne zabaviť. Pokiaľ sa vám nechce nosiť ťažké knihy, siahnite po spratnej čítačke kníh.

deník

· Pohľadnice. Nakúpte v novom meste alebo na letisku pohľadnice, ktoré vypíšete pri čakaní. Na letisku určite nájdete poštu a zaručene budete mať čas na nápadité pozdravy.

· Naučte sa jazyk. Pokiaľ cestujete do cudzojazyčnej krajiny skúste si zobrať slovník alebo si stiahnuť aplikáciu, ktorá vám dodá základy z nového jazyka. Naučte sa kľúčové slová a základné frázy.

· Seriál.Vyberte si vašu obľúbenú TV reláciu či seriál, doma si ho stiahnite a jednoducho si v tablete či notebooku pozrite celú sériu.

· Zahrajte sa hru.Pokiaľ cestujete sami, uistite sa, že si stiahnete dostatočné množstvo rôznych typov hier. Skúste si zahrať také, pri ktorých sa zabvíte ale aj také, ktoré zamestnajú vašu myseľ.

· Omaľovánky.Asi ste si všimli, že omaľovánky už nie sú len pre deti ale aj pre dospelých. Kúpte si príručnú knižku kresieb, zopár pasteliek a zaručene sa zabavíte.

· Plánujte, plánujte, plánujte! Máte voľno, priestor a čas. Pustite si dobrú hudbu, zamyslite sa a naplánujte niečo, na čo ste nemali dlhšie čas. Či už narodeninovú oslavu, stretávku, projekt či prestavbu bytu.

· Upravte si fotky z výletu.Keď cestujete zo zahraničia máte fotoaparát či telefón plný fotiek. Premažte tie nekvalitné a výber tých najkrajších fotiek si upravte.

· Pero a papierako nevyhnutná dvojica pri cestovaní. Môžete si napísať spomienky a príbehy z výletu, plusy a mínusy. Pokiaľ vás cestuje viac, viete si zahrať napríklad piškôrky a iné hry.

· Očista.Pokiaľ je pred vami dlhá cesta, spravte si počas nej čas aj na seba. Zavrite sa na chvíľku na toalety a vyčistite si ruky mydlom, umyte a nakrémujte. To isté môžete spraviť aj na tvári. Pokiaľ na to budete myslieť, môžete si zbaliť pleťovú masku a cítiť sa po nej výnimočne.

zavazadlo

· Audioknihy.Stiahnite si audioknihu alebo nahraté príbehy či rozhovory. Pohodlne sa usaďte a počúvajte. Určite sa budete cítiť oddýchnuto.

· Spánok.Netreba pripomínať, že spánkom cestovanie ubehne čo najrýchlejšie. Doprajte si výdatný spánok pri počúvaní obľúbeného playlistu.

Cestovanie je náročné a pokiaľ sa človek nudí, zdá sa mu akoby sa čas presúval naspäť a je z toho priveľmi unavený. Skúste naše triky a vyhnite sa tak nude pri cestovaní. Určite vás dlhé cestovanie nemôže odradiť od zábavy a zážitkov, ktoré získate keď budete na mieste!