Toto je naozaj dôležité

Niektoré veci sú viac, než len jasné. Napríklad tie, že ľudia jednoducho potrebujú… teda, pardón, pomýlili sme sa. Ženy, to ženy naozaj potrebujú šperky. Veríme tomu, že nech sa deje čokoľvek, vždy ide o to, aby ste ženu potešili a možno by ste tomu neverili, ale nakoniec sa jednoducho musíte tešiť na všetky veci navôkol. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, mali by ste sa pozrieť naozaj na veci, ktoré sú dokonalé. A aj keď sa vám to nezdá, mali by ste sa pozrieť naozaj na veci, ktoré sú pre vás dôležité. A viete, čo ešte? Musíte sa jednoducho pozrieť na veci okolo vás. Je jasné, že ľudia sú väčšinou totálne zmagorený z toho, čo by mali žene dať, ale väčšinou je to naozaj len preto, lebo ju poriadne nepoznajú. Vtedy by ste mali urobiť všetko preto, aby ste veci dotiahli dokonca. A je to naozaj len o tom, čo chcete skutočne urobiť.
zahleděná žena

Veriť tomu, že zistíte, čo je pre vás naozaj najlepšie, je skutočne fajn. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, presne o tomto to celé je a nech sa deje čokoľvek, musíte sa proste zamerať na ďalšie veci, musíte urobiť všetko pre svoju spokojnosť, ale to ešte stále nie je všteko, pretože ak niečo potrebujete, tak je to urobiť šťastnými ľudí okolo vás. Asi je to jasné. A možno vám to nie je jasné, ale ak chcete svojej žene urobiť radosť, tak toto je naozaj niečo, čo by vás malo tešiť.
světlá rtěnka
A verte tomu, že ak niečo poteší každú jednu ženu, tak sú to samozrejme strieborne nausnice. Nečakali by ste to, ale je to naozaj tak, tým si môžete byť teda viac, než len istý. Verte tomu, že stačí len veľmi málo, aby ste ľudí okolo seba potešili a toto je niečo, čo bude naozaj super. Musíte sa jednoducho zamerať na to, čo je pre vás najlepšie. A toto je skutočne len o vašich rozhodnutiach, no nie? Keď sa vám niečo páči, tak to urobte. Kvôli sebe, určite nečakajte na nič väčšie.