Správna voľba masáže

Rozhodli ste sa pre tantrickú masáž? Idete si oddýchnuť a zrelaxovať sa? Neviete, ktorú masáž z obrovskej ponuky si zvoliť? Potrebujete pomôcť s voľbou? Máte na výber niekoľko možností a stále váhate, ktorá je tá správna pre vás?

Na začiatok sa odporúča začať s klasickou masážou, ktorá vás pripraví na to, čo vás vlastne čaká. Hoci, asi očakávate, že to bude niečo výnimočné, možno si neviete predstaviť až v akom veľkom meradle to bude naozaj výnimočné. Preto vám táto masáž zaručí zážitok a zároveň vás oboznámi so svetom tantrických masáží.

reception-5078882_1920

Pri ďalšej voľbe masáže máte slobodnejší výber a môžete pokračovať smerom, ktorým sa vám zaľúbi. Hneď ako druhá voľba je veľmi lákavá pokročilejšia tantrická masáž. Body to body massage alebo teda po slovensky v skratke povedané, že masérka využíva na masáž celé svoje telo. Samozrejme, aby energia dokázala správne prejsť z jej tela do vášho tela, tak je odhalená a nemá na sebe žiadne oblečenie, ktoré by toku energie zavadzalo a vadilo. Energiu vám odovzdáva iba masérka, takže jej tok je iba jednosmerný, vy nie ste ani v tomto prípade tým človekom, ktorý odovzdáva svoju energiu. Predsa len ste sa sem prišli zrelaxovať a oddýchnuť si, tak aby ste neodišli ešte viac unavený ako ste boli predtým.

thai-massage-4800867_1920

Na začiatok by vám teda tieto dve masáže mali stačiť a potom sa môžete poohliadnuť po niečom ďalšom alebo si zopakovať jednu z týchto dvoch. Nezabúdajte na to, že ceny sú upravené pre pravidelných zákazníkov, takže sa môžete tešiť v prípade častejšieho navštevovania tohto centra, že vám z vaše sumy za masáž nejaká časť ubudne. S tým môžete byť teda nadmieru spokojný a dopriať si za ušetrené peniažky ďalšie masáže, ktoré by vám inak bez tejto zľavy neboli vyšli. Výhodná a lákavá ponuka. Raz za čas si doprajte aj prekvapenie – masáž, pri ktorej nebudete vedieť, do čoho idete a váš život naberie úplne iný rozmer.