Poďme kúpiť ten správny tablet


Rád by som Vám dal na výber následúce tablety. Snažil som sa vybrať následujúce produkty, ktoré sú populárne, cenovo dostupné. Väčšinu uživateľov tieto výrobky určite zabavia, potešia a stanú sa ich každodennou pomôckou.
tablet na podložce
•      Lenovo TB3-710F ZA0R0018BGje populárnou voľbou. Pretože tento tablet je rýchly, spoľahlivý, má kvalitné rozlíšenie obrazovky, no cenovo sa radí skôr k tým lacnejším. Presnejšie- tablet používa rozlíšenie 1024 x 600. Má 4- jadrový procesor, a operačnú pamäť s výkonom 1GB. Na to, že to je tablet a že je z cenovo lacnejšej kategórie, si myslím, že má veľmi slušné parametre, teda aj rýchlosť. Pokiaľ si nezakúpime SD kartu, tablet má v sebe úložné miesto 8 GB. Využíva nový, populárny operačný systém Android 5.0. Aplikácie sťahujeme cez Google Play. Filmy cez Google Filmy, knihy cez ako už tušíte- Google Knihy. Tablet má samozrejme pripojenie wi- fi, bluetooth a okrem toho aj GPS. Tablet je vybavený 2 kamerami, na fotenie a na natáčanie videí. Hlavná kamera na zadnej strane tohoto produktu má rozlíšenie 2 megapixely. Kvalita. Tento kvalitný tablet dostaneme kúpiť za cenu cca 75 eúr.
tablet se stojánkem

•      Lenovo IdeaTab 3 ZA170171BG– tento tablet získal ocenenie produkt roku 2016. Poďme sa preto na daný tablet pozrieť bližšie. Ak tablet zapneme, všimene si, že má možnosť zabezpečenia pre každého uživateľa našej rodine. Môžeme si ho požičávať, každý si vytvorí vlastný účet, heslo a nastavenia. Obsahuje takisto takzvaný detský režim. S týmto režimom môže malé dieťa v bezpečí prezerať internet a nemusíte sa obávať škodlivého obsahu.  Tablet takisto obsahuje bezpečnostný režim. Odporúčam tento režim zvoliť uživateľom, ktorý majú problémy so zrakom. Tento typ tabletu používa operačný systém Android 6.0, čiže ovládanie podobné ako vo vyššie spomínanom tablete. Avšak o niečo vylepšaná, novšia verzia. Veľkosť vnútornej pamäte je 16 GB, výkon operačnej pamäte 2GB, rozlíšenie obrazovky 1280 x 800 pixelov. Tablet má takisto pripojenie wi- fi, bluetooth, GPS. Procesor značky Mediatek. V skratke povedané- je to ešte viac vylepšená verzia tabletu vyššie spomínaného. Tento tablet je vo všetkom raz tak výkonný ako produkt, ktorý som opisoval ako prvý. Avšak nebojte sa! Cena tohoto produktu je len cca 125 eúr. Za výrobok s danými parametrami, myslím si, že super cena.