Podľa čoho si muži vyberajú topánky

Klasické pánske topánky – topánky – označujú ľudí s veľmi rôznymi typmi . 

boty

  • Muži, ktorí si vyberú topánky bez päty- sandále alebo tzv. „šupky“, sú pozoruhodní svojou veselou povahou a jednoduchou komunikáciou a žoviálnosťou. Neprinášajú ostatným problémy a je vždy ľahké a príjemné tráviť čas s nimi.
  •  Naopak ľudia nepríjemní , komplikovaní , s ktorými sa nie veľmi chceme stretávať sa  dávajú prednosť topánkam s dlhými špicami, majú naliehavú potrebu svoju ostrosť ukázať aj takýmto spôsobom.
  • Klasické kvalitné kožené topánky sú zasa znakom úspešného muža, ktorý vie čo v živote chce a veľa už aj dosiahol. Nevyberá si obuv nápadnú, ale elegantnú. Vo farbe hnedej či čiernej.
  • Farebná obuv je typická pre mladých ambicióznych ľudí, ktorí sa snažia vyniknúť za každú cenu- aj obuvou. Do určitého veku je to výborné- ale ak päťdesiatnik siaha po výraznej farbe obuvi- buďte na pozore- ešte nedospel.
  • Športové tenisky naznačujú mužov, ktorí buď len radi športujú alebo iba chcú, aby si ostatní premýšľali o tom, ako oni šport milujú, udržiavajú svoju postavu, zdravie a sú machrom tak v živote, ako aj v práci.
  • Vysoké  topánky vyberajú muži, ktorí hľadajú slobodu, ale sú náchylní na depresiu. Chcú si výškou dokázať rovnocennosť. Svojím spôsobom sú to možno aj zakomplexovaní jedinci, ktorí nechápu, že veľkosť človeka nezávisí od výšky, z ktorej sa pozerajú na svet.
  •  Kovbojské topánky poukazujú na veľmi originálne osobnosti, ktoré môžu byť buď jednoduché "naturálne", alebo neobvyklé osoby s vlastnými zvláštnosťami.

obchod s botamio
 Nič sa ale nemá preháňať- ani hodnotenie podľa topánok. Platí predsa staré známe , že výnimka potvrdzuje pravidlo. A tak sa pokojne môže stať, že „exot“ v červených sandáloch po otvorení úst vás milé dámy úplne očarí čímsi úplne iným a vy hneď zabudnete, na predošlé  svoje hodnotenia.