Najlepšie knihy pre podnikateľov


Nemôžete proti tomu namietať, pretože je to jednoznačne tak a nič sa na tom nezmení. Čítanie s vašou mysľou robí hotové divy a naozaj proti tomu nič neurobíte. Úspešní ľudia čítajú každý deň. Úspešní podnikatelia čítajú neustále, aj keď možno nemajú času nazvyš. Verte tomu, že ľudia, ktorí chcú niečo znamenať oveľa viac čítajú, ako pozerajú televíziu.

cihla
 
Našťastie, na svete je naozaj veľmi veľké množstvo kníh, ktoré stoja za prečítanie. Dokonca je veľmi veľa aj takých kníh, ktoré sú pre podnikateľov ako stvorené. Chcete vedieť, ktoré by ste si mali určite prečítať? Tak poďme na to!
 
REŠTART
Autormi sú J. Fried a D.H. Hansson a môžeme s istotou povedať, že vytvorili dielo, na ktoré môžu byť právom hrdí. Prečo? Pretože práve toto je kniha pre ľudí, ktorí si radi robia veci po svojom. A nebudeme si klamať, takmer každý z podnikateľov si veľmi rád robí všetko po svojom. Možno sa vám táto kniha nezapáči, pretože je naozaj vhodná pre rebelské povahy a ak ste zástancom robenia pravidelných porád, workoholizmu a plánov na dlhé obdobie, asi sa vám nezapáči. No ak ste otvorený rôznym možnostiam a chcete vidieť aj iný pohľad a iné alternatívy, toto je naozaj pre vás.

brýle
 
SEDEM STRATENÝCH TAJOMSTIEV ÚSPECHU
Pre fanúšikov Tajomstva je toto naozaj to pravé orechové. Motivačná literatúra je teraz naozaj veľmi populárna a ak ste jej fanúšikom a pomáha vám k lepšej produktivite, táto je pre vás ako stvorená. Dávajte si však pozor na množstvo motivačnej literatúry, ktorá vám je teraz ponúkaná. Táto kniha je perfektná hlavne vtedy, keď máte krízu a potrebujete opäť nakopnúť. Nechajte ju, nech s vami robí divy.
 
aukce

Kníh, ktoré radia, ako podnikať úspešne je naozaj veľmi veľa. Nikdy nezabúdajte ani na klasiky, ako je už spomínané tajomstvo alebo Bohatý otec, chudobný otec, či Ako podnikať ÚSPEŠNE. Ak vás beletria nebaví a chcete sa niečím inšpirovať, určite choďte do literatúry, ktorá vám niečo dá.