Móda a muži


Každý si želá byť atraktívny a zaujať opačné pohlavie. Móda má v tomto smere určite navrch. Nejedna žena sa otočí za mužom, ktorý je vkusne a dobre oblečený. Avšak väčšina mužov nemá rado nakupovanie oblečenia. Je to pre nich strata času a možno je to tak dané od prírody, že muži neradi nakupujú.
Nakupovanie oblečenia nemusí vždy znamenať dlho trvajúce nákupy oblečenia a prehrabávanie sa množstvom tričiek, riflí alebo vetroviek. Stačí sa držať pár pravidiel, ktoré ti zabezpečia štýlový vzhľad a ušetria tvoj čas.

oblek

V jednoduchosti je krása

Zabudni na zložité obliekanie. Vyberaj si tričká jednotnej farby s nejakým logom značky, k tomu zaraď jednoduché rifle a na vrch si vyber vetrovku s kapucňou. Do tohto jednoduchého outfitu pridaj topánky, ktoré sa budú k nemu hodiť a budeš tak vyzerať nie len dobre, ale aj ušetríš čas a vyhneš sa tak zbytočne dlhým nákupom, ktoré tak nemáš rád.

                Tričká si vyberaj s vhodným strihom pre teba, z materiálu, ktorý ti nie je proti srsti a v ktorom sa dobre cítiš. Rifle zvoľ dostatočné voľné a vzdušné a vyberaj si také, ktoré ti umožnia do vreciek vložiť mobil, peňaženku alebo ďalšie veci, ktoré potrebuješ mať pri sebe. Vetrovka by ti mala poslúžiť ako ochrana pred chladom a dažďom, takže si vyber materiál, ktorý ťa ochráni pred nepriaznivým počasím a ty tak ostaneš v teple a suchu. Topánky si vyber podľa príležitosti, na ktorú ich budeš používať, takže je len na tebe aký štýl zvolíš. Predovšetkým nezabudni na pohodlnosť, nepremokavosť, ale aj vzdušnosť. Nekupuj zbytočné prečačkané modely, ktoré sa jednak ťažko udržiavajú a nevyzerajú vkusne.

model

 Tak to zostavený jednoduchý štýl ti ponúkne pohodlie, ušetrí tvoj čas a možno zaujmeš tak i nežnejšie pohlavie. Obetuj preto nejaký krátky čas a skús vyskúšať týchto pár rád a nebudeš ľutovať. Časy kedy bolo nakupovanie oblečenia tvojou nočnou morou sú preč.