Čistenie odpadov si vyžaduje pravidelnosť

Čisté potrubia a kanalizácie sú z hľadiska správneho odtoku odpadu dôležité, ich pravidelná prevencia a údržba pomôže zmenšovať usadzovanie nečistôt a kalov a aj vďaka týmto opatreniam získate čas a peniaze.

plumbing-1103725_640

V opačnom prípade Vám hrozí postupné upchatie kanalizácie, zmenšovanie priemeru potrubia a situácia vždy dospeje až do stavu havárie.

Moderným spôsobom čistenia je ľudovo nazývané krtkovanie a výhodná ponuka čistenie odpadov ab-krtkovanie.sk je zameraná aj na tento spôsob čistenia.

Ponúka Vám účinné krtkovanie vysokým tlakom vody alebo pre priestory, kde tento spôsob nie je vyhovujúci máte možnosť výberu elektromechanického čistenia za pomoci účinných špirál, ktoré rotujú vysokou rýchlosťou a postupne rozbíjajú všetky nečistoty podobne ako vysoký tlak vody.

Ponúkaný servis Vám na mieru vypracuje aj program prevencie, ponúkne Vám služby ako napríklad monitoring potrubia, trasovanie potrubia a kanalizácie, frézovanie alebo kinetu, vďaka ktorým odhalíte stav kanalizácie, opravíte šachtové dno, odstránite staré korene stromov a získate prehľad aj o skrytých nedostatkoch.

Dôležitým momentom je, že sa jedná o non stop servis, ktorý v prípade potreby vykoná zásah do 30 minút, profesionálne a rýchlo odstráni haváriu a ponúkne Vám aj inštalatérske práce, takže sa nemusíte zaťažovať hľadaním ďalších odborníkov.

Využite férový prístup k zákazníkovi, profesionálne služby odborníkov, odborné rady školených pracovníkov a venujte dostatočný čas a priestor Vášmu potrubiu a kanalizácii.

plumber-2547300_640

Získate veľa, práca nebude vyžadovať žiadne výkopové práce, znečistenie bude vždy úmerné situácii a cena bude vopred dohodnutá a vždy primeraná.

Nedajte šancu usadzovaniu nečistôt, nečakajte, až pokiaľ dôjde k havárii, spoľahnite sa na referencie spokojných zákazníkov, ktorí uverili preventívnemu čisteniu a spoľahli sa na neho.

Posted in Nezařazené