Bolo to milovanie alebo obyčajný sex?

Je potvrdené, že u väčšiny párov zohráva najvyššiu úlohu práve to, ako sú na tom v ich milostnom živote. Je jasné, že muž to potrebuje častejšie ako žena, pretože túto problematiku má v hlave nastavenú tak trošku inak. Samotným účelom sexu predsa je a vždy bolo splodiť potomka, a tak sa tieto neodbytné samce dávajú do práce. Z ich dolnej oblasti sú vysielané signály rovno do mozgu, čo ich núti mať sex a zbaviť sa tak plného „zásobníka“. Rozlišujú teda muži romantické a vášnivé milovanie od „rýchlovky“ ?

mladý pár

Večerná povinnosť
Nikdy nedovoľte aby váš sexuálny život prerástol v každodennú povinnosť ! Niekedy sa síce hodí vrhnúť sa na vášnivú paťminútovku pred spaním, no nie stále a v rovnakom štýle. Musíte si celý priebeh spoločne užívať a otvorene sa o ňom rozprávať. Ak muž dranká o sex každý večer a vy jednoducho nemáte chuť, odmietnite. Nie je to žiadna denná rutina ani nič podobného. Sex má spočívať na základe rozhodnutí oboch pohlaví, nie je to o jednotlivcovi. Je síce pravda, že existujú ženy, ktoré sex pravidelne odmietajú – ak patríte medzi ne, treba si sexuálny zážitok málinko okoreniť, partner už bude vedieť čo sa má a čo nie. Ak do toho spoločne dáte maximum, máte možnosť zažiť nielen orgazmus, ale doslova magické spojenie tiel, ktoré sa budú navzájom prepletať v nekonečnej horúčave a pomaly vypúšťať do vzťahu lásku a šťastie. Takto zaručene spoznáte, že to nebolo obyčajné zmocnenie sa muža nad ženou, ale nádherné milovanie. Je ešte nutné poznamenať, že ženy sú jednoducho jemnejšie pohlavie a treba ísť na ne zľahka a s nadhľadom – začať nevinne príjemnými dotykmi a bozkávaním erotogénnych zón vzbudzujúcich rozkoš.

manželé

Romantika
Ak ste narazili na muža, ktorý vás po príchode domov prekvapil zapálenými sviečkami vedúcimi k posteli plnej lupienkov ruží skrývajúc pri nej fľašu vášho obľúbeného vína, máte vyhraté. Ženy romantikov skrátka zbožňujú. Sexuológovia totiž tvrdia, že až 85% žien miluje romantiku a zároveň pomalé milovanie v náručí svojho milovaného partnera a dosiahne tak najlepší orgazmus. Šťastie, ktoré s ním prichádza ruka v ruke je spôsobené vyplavením známych endorfínov prezývaných aj hormónmi šťastia. Ak muž robí všetko pre to, aby ste sa cítili čo najlepšie a je k vám absolútne ústretový, miluje vás a váš sex nadobúda vyššiu úroveň v podobe milovania.