Ako uchytíte celosklenenú stenu?

Chceli by ste sa dívať von cez sklenenú stenu? Alebo túžite po tom, že vaša kancelária bude taká, aby do nej každý videl? Či vy chcete vidieť svojich zamestnancov, či sa neflákajú a pracujú? Alebo sa vám len proste páči celosklenená stena? Tá nádherná a čistá línia, ktorá dodáva celkový šmrnc celej miestnosti? Ten minimalistický dizajn, ktorý vás fascinuje?

shelf-576089_1280

Na zavesenie celosklenej steny budete potrebovať určité komponenty. Nepôjde to len tak samé od seba. Jeden z takýchto komponentov je aj PD30B https://lmmont.sk/produkt/pd30b/, čo je konkrétne protikus k hornému závesu. Stojí necelých 40 €, čo predstavuje ale sumu bez DPH. Jeho povrchovú úpravu si môžete vybrať medzi kartáčovou nerezou alebo leštenou nerezou podľa vašich predstáv alebo podľa toho akú povrchovú úpravu majú ostatné komponenty. Je to protikus na sklenenú stenu, ktorá má hrúbka 10 alebo 12 milimetrov. Ani viac, ani menej. Na zavesenie obsahuje aj montážnu doštičku, takže už nebudete musieť nič navyše k tomuto dokupovať. Stačí iba namontovať. Priemer daného šróba je 15 mm a bude vám dodaný aj návod na zavesenie danej celosklenenej steny.

abstract-background-1061121_1920

Obstaranie si celosklenenej steny nie je krokom vedľa. Priam naopak. Obstaráte si taký dizajnový kúsok, ktorý vám vydrží desiatky rokov. Môžeme dokonca povedať, že vás prežije a stále bude moderný. Stále sa bude na čo pozerať, pretože cez tú stenu budete dokonale vidieť. Alebo aj nebudete, keď si dáte mramorové sklo. Iba obrysy. No, tie obrysy, vo vás budú vzbudzovať zvedavosť. Čo sa to tam asi tak deje za zatvorenými dverami, keď to vyzerá takto? Môžete si to len predstavovať. Ale šmrnc táto stena nikdy nestratí. O pár rokov sa budete na to dívať ako na najlepšiu investíciu svojho života. Do celosklenenej steny sa naozaj oplatí investovať svoje ťažko zarobené peniaze. Nie je to len stena. Je to dizajnový kúsok. Takýto detail a dotvorenie celej miestnosti vám nedodá žiadna iná stena alebo nábytok. Nič také. To zažijete a uvidíte len s touto stenou.

Posted in Nezařazené