Zmeňte svoje myslenie

Stále som mala taký nutkavý pocit v hlave, že musím mať jednoducho niečo moderné. Že musím mať vo svojom domove niečo, čo ma bude sprevádzať celým životom, vďaka čomu bude môj život padať ďalej a čo bude pre mňa skutočne úžasné a podstatné, ale budem vedieť, že to malo svoj vlastný zmysel. A že to nebude len nejaký obraz na stene, ktorému nebudem rozumieť ani ja, ale budem rada, že tam bude a že môžem ľuďom povedať, že som si ho tam dala. Chápete, čo tým chcem povedať? Proste chcem mať doma niečo, čo nebude mať doma každý, nejaký doplnok, nejakú maličkosť, niečo, čo bude také úžasné, že sa na to nebude dať pozerať inak ako s obdivom.

skleněné posuvné dveře

Máte nejaký nápad? Pretože mne už pomaly, ale isto začínajú dochádzať. To je naozaj dôležité. To je naozaj niečo, na čo sme sa nemohli pozrieť iným spôsobom, ako sme sa začali pozerať teraz. Viem, že som tým môjmu úžasnému mužovi išla na nervy, ale ja som vážne chcela niečo iné a niečo dokonalé. Čo ja viem, napríklad sklenené dvere https://lmmont.sk/sklenene-realizacie/sklenene-dvere/sklenene-posuvne-dvere-3/. Neviem, prečo mi to vlastne nenapadlo skôr a prečo som sa tým aj skôr nezačala zaoberať. Veď predsa len, prečo by to nemohol byť takýto perfektný doplnok ku všetkému, čo som doma naozaj mala? A nech si môj muž hovorí, čo len chce, mňa to vážne baví a chcem, aby to tak bolo aj naďalej. Budem premieňať svoj byt na niečo, čo nebude nikto chápať. Ktovie, čo z toho nakoniec vznikne. Je mi smiešne.

posuvné dveře

Samozrejme, že nejde len o to, že som chcela mať doma niečo iné. Proste sa mi páčilo sklo a možnosť, že vďaka takejto maličkosti bude môj domov vyzerať inak, možno dokonca lepšie. Isté je len to, že bude oveľa svetlejší a priestrannejší. A to sa mi naozaj veľmi páči, pretože som vždy chcela mať veľký dom a takto ho mám aspoň opticky zväčšený. A to je krásne.