Zip sáčky

Každý z nás pozná ten problém, keď si potrebujeme uložiť nejakú veľmi malú vec do obalu, no žiaden doma nemáme. Či už ide o náušnice, lieky alebo štipku korenia. Ak patríte k ľuďom, ktorí zvyknú zmrazovať ovocie a zeleninu, aby ste mali prístup k nim celoročne, určite ste sa už stretli s problémom : do čoho mám potraviny zabaliť aby to bol vhodný obal do mrazničky zároveň nezaberal príliš veľa miesta. Spomedzi množstva potrebných vecí v domácnosti sem zaraďujeme aj plastové vrecká, ktoré využívame veľmi často. V dnešnom článku vám ale chceme predstaviť špeciálny druh týchto vreciek, a to zip vrecká. Je to šetrnejšia alternatíva k životnému prostrediu, nakoľko nie je iba jednorazová a môže sa opakovane používať. Ich využitie nájdete už v spomínanej kuchyni, ale aj pri preprave drobných vecí, ktoré nechcete vytratiť.

rychlouz1-204

Na našej stránke vám ponúkame rôzne veľkosti a typy zip sáčkov za veľmi dostupné ceny. Klasický druh je obyčajný zip sáčok 2packsk.sk, bez dierky a posuvného jazdca. Druhý typ je veľmi podobný tomu klasickému, líši sa iba tým, že má nad svojim uzáverom malú dierku. Tá má rôzne využitie, napríklad ak si chcete vrecko niekam zavesiť. Posledný typ, ktorý ľudia tiež veľmi obľubujú je sáčok s posuvným jazdcom, teda funguje podobne ako zips.

zip-sacky-blue-18x18

Okrem týchto typov si vyberáte aj z rôznych veľkostí. U nás ich máte na výber až trinásť. Medzi tie najmenšie patrí 40×60 milimetrov či 50×70 milimetrov. Ponúkame vám aj väčšie veľkosti, v rozmeroch napríklad 250×180 mm, do ktorého sa vám zmestí aj menšie ovocie do mrazničky. Okrem týchto základných druhov máme aj holografické vrecká, teda s špeciálnym vzorom.

Jednou z mnohých výhod zip sáčkov je najmä ich cena. Za najmenšiu veľkosť zaplatíte približne 0,22 eur za 100 kusov https://korsika.rovnou.cz/sk/vacsie-mesta.html . Ak zvažujete kúpu holografických vo veľkej veľkosti, cena za 10 kusov je asi 7 eur. Zip vrecká ponúkajú množstvo výhod a určite ich kúpu neoľutujete.

Posted in Nezařazené