Užívajte si leto plnými dúškami ! kde? No predsa v Turecku !

V ponukách cestovných kancelárií nájdete i množstvo letných Turecko -last minute all inclusive Happy Travel zájazdov. Preto vám nebráni nič v tom, aby ste leto užívali plnými dúškami aj v hlavnej dovolenkovej sezóne.

Pláž a morský príliv.jpg

Pre milovníkov tepla
Stredozemné podnebie je prirodzene teplé. O tom asi netreba veľmi diskutovať. Toto leto je však predpoveď počasia v Turecku priam ideálna. Minimálne množstvo zrážok, vysoké teploty, príjemne nahriate more a bezvetrie určite ocení každý turista. Kto by predsa chcel svoju dovolenku stráviť na terase hotela a sledovať zahraničný dážď? Veď toho máme dosť i doma, no nie?

Deti si môžete v Turecku „odložiť“
Ak sa na dovolenku vyberiete aj s deťmi, práve Turecké rezorty ponúkajú nekonečnú ponuku animátorských služieb. Nájdu sa tu samozrejme i lektori, ktorí rozprávajú slovensky, poprípade česky. Preto sa nemusíte obávať, že vaše ratolesti budú stratené v preklade. Ak si teda budete chcieť na chvíľku odpočinúť a stráviť pokojné chvíľky len s vašim partnerom či partnerkou, o vaše deti sa postarajú profesionáli. Dokonalá dovolenka však?

Nudiť sa nebudú ani dospelí
Vo všetkých dovolenkových destináciách v Turecku nájdete množstvo možností na športové vyžitie. Vodné skútre, windsurfing, potápanie so skúsenými lektormi alebo jazda na plachetnici – to všetko v Turecku nájdete. Na mnohých plážach sa nachádzajú aj masážne salóny, wellnes alebo hodiny jogy priamo pri mori.

Ženy, ktoré obedujú v reštaurácii.jpg

Dobré jedlo, krásna príroda a luxusné hotelové rezorty – aj to je Turecko
Turecko je doslova preslávené svojimi luxusnými hotelovými rezortmi. Ak teda chcete dovolenku stráviť naozaj „na vysokej nohe“, v tejto krajine je to možné aj za pomerne málo peňazí. Množstvo reštaurácií, barov a kaviarní ponúka výbornú príležitosť na ochutnávku miestnych špecialít a ak vás omrzí vylihovanie pri mori, môžete si urobiť výlet do okolitej a obzvlášť nádhernej prírody.