6 VECÍ, KTORÉ ŽENY POTREBUJÚ VEDIEŤ O MUŽOCH


Nasledujúcich 6 faktov sa môže zdať úplne nečakaných a možno aj neuveriteľných. Dôvodom je, že o týchto veciach často nehovoria.

nápady

  1. V skutočnosti sú veľmi jednoduchí

To je prvá vec, ktorú potrebujete vedieť o mužoch.Zakaždým, keď začnete fantazírovať a snažiť sa predstaviť, čo Váš muž chce, vráťte sa k tejto myšlienke. Nekomplikujte všetko. Je to veľmi jednoduché. 

  1. Chcú byť našimi obrancami

Dôležité je vedieť o mužoch: táto potreba bola stanovená v DNA.  Chcú byť chlapcami ako rytieri v žiariacom pancieri a super hrdinovia, čím zachránime dievčatá z dvora od susedných chuligánov. Keď vyrastú, táto túžba zostáva. Teraz to však nie je vyjadrené fyzickou obranou, ale materiálnou ochranou. Napríklad, keď chcete nové šaty. Keď máte chorobu.  Keď sa bojíte alebo niečo vás obťažuje. 

analýza

  1. Nechcú vidieť veľa makeupu na ženskej tvári

Každý človek môže oceniť dobrý make-up. Nepochybne, ak je make-up aplikovaný šikovne a čo je najdôležitejšie, s mierou, vyzerá krásne. Ale veľa žien to jednoznačne preháňa. 

  1. Niekedy naozaj nevedia, čo chcú

To je ďalší bod, ktorý ženy potrebujú vedieť o mužoch . Áno, majú aj obdobia neistoty. A áno, aj oni môžu pochybovať. 

muž

  1. Nepáči sa im, keď ženy spomenú svojich bývalých partnerov

Je to veľmi jednoduché: vedľa svojho muža by ste nemali hovoriť o minulých vzťahoch. Moja rada: zabudnite na minulé vzťahy, keď máte nové. Odstráňte všetky kontakty. Vymažte ich zo života. Nepáči sa im, keď ich začnete porovnávať s ostatnými mužmi. Najmä s tými, ktorí predtým navštívili náš život. 
6.      Niekedy nechcú povedať to, čo naozaj hovoria
Stáva sa, že „zlé“ slová lezú z mužských úst samé. Slová, ktoré môžu uraziť a dokonca aj vážne zraniť. Áno, aj oni môžu byť impulzívni. Nepokúšajte sa urobiť rýchle závery.  Dajte mu trochu času na vychladnutie. Veľmi skoro pochopia, ako zlé to znelo.