Pokazený mobil? Vieme, kde vám ho v Bratislave opravia na počkanie!

Každého z času na čas postretne problém s mobilom. Prasknutý displej, nefungujúce slúchadlo alebo reproduktor vedia poriadne potrápiť. Na všetko však existuje riešenie. Počuli ste už o revolučnom pojazdnom mobilnom servise, ktorý sa dokáže s vaším problémom popasovať v priebehu hodiny alebo doslova na počkanie? O takomto rýchlom a efektívnom spôsobe opravy vášho mobilu sa vám ani nesnívalo, však?

mobil

Nemusíte nikam chodiť, servis príde za vami
Teda, v prípade, že sa vám nechce vyraziť priamo do servisného strediska, kde sa na váš mobil odborným očkom pozrú skúsení servisní technici a opravia vám váš mobil na počkanie. Inak stačí zavolať a dohodnúť si s technikmi stretnutie – prídu za vami domov, do práce, ku kamarátovi… Jednoducho v rámci Bratislavy a časti Trnavského kraja servisné vozidlo firmy mobilnyservis.sk dorazí všade, kam potrebujete. Tomu sa hovorí, luxusný servis a služby, čo poviete? V Bratislave lepšiu a rýchlejšiu opravu telefónu nenájdete.

Nie ste z Bratislavy a okolia? Nevadí!
Váš pokazený mobilný telefón vyzdvihne kuriér a oprava prebehne do 48 hodín, na tretí deň máte váš mobil späť – plne funkčný bez akejkoľvek závady. O opravu sa totiž postarajú kvalifikovaní profesionáli s dlhoročnou praxou. Naša profesionalita tkvie aj v použitých dieloch – používame len originálne diely, na ktoré platí záruka 24 mesiacov. Na každý úkon u nás máte záruku tri mesiace. Neviete bez mobilu žiť? Počas opravy vám zapožičiame náhradný, aby ste mohli byť na príjme naozaj bez akéhokoľvek zdržania.

logo

K zákazníkom sme bližšie ako iní
Snažíme sa našim klientom vychádzať maximálne v ústrety, aby servis prebehol hladko a bez akýchkoľvek komplikácií. Napríklad s obľúbenou platbou kartou – všetky technické vozidlá sú vybavené platobným terminálom, aby ste po oprave nemuseli bežať do bankomatu, ale zaplatili priamo technikovi „online“. Potrebujete zistiť dopredu, čo bude vaša oprava stáť? Všetko nájdete na webe, v cenníku je cena konečná – zahŕňa samotný náhradný diel, prácu, diagnostiku i dopravu. Cenník je prehľadný a nájdete tam cenník úkonov pre každý typ mobilného telefónu.