Moderné kuchyne roku 2020

Poväčšine každý nový rok so sebou prinesie aj nejaký nový trend v podobe farby, dizajnu, materiálov a podobne. Takéto každoročné trendy poznáme či už pri móde, zariaďovaní interiérov alebo exteriérov a podobne. V tomto článku sa pozrieme na to, aké trendy nás čakajú do roku 2020, a ktoré kuchyne budeme v roku 2020 považovať za moderné kuchyne.
  luxusní kuchyně

Do roku 2020 s farebnou hravosťou

 
V roku 2020 by mali byť moderné kuchyne viac farebné, čo znamená, že kuchynské linky v bielšich odtieňoch sa dostanú trocha do úzadia. Do popredia teda vychádzajú farebné kombinácie kuchynských liniek, a to rozdielne farby vrchných skriniek a spodných skriniek. V internetových kuloároch sa hovorí, že farbou kuchynskej linky by mala byť farba v odtieňoch zelenej, pravdepodobne na spodných policiach, pričom vrchné ostanú v odtieňoch bielej farby.  Veľkým hitom by mali byť aj tapety, prípadne obklady, ktoré vizuálne spoja kuchyňu do jednoliateho celku, ich farba aj vzor by mal byť nadčasový.
 

Interiérová farba roku 2020

 
Poznáte farbu Naval? Farba Naval predstavuje námornícku modrú farbu. Ide o tmavšiu modrú, ktorá zastáva eleganciu a prestavuje aj alternatívu sivej a čiernej farby. Táto farba bola vyhlásená za interiérovú farbu roka 2020. Farba Naval je výrazným farebným odtieňom, ale zároveň je aj upokojujúcou farbou a predstavuje určitu mieru sebavedomia. Ak chcete vniesť do svojej kuchyne trocha moderna, určite sa nebojte siahnuť po tomto druhu farby. Určite sa nebojte vniesť, tento odtieň aj do vašej kuchyne, či už na kuchynskej linke, ktorá určite vyrazí dych každému hosťovi, zároveň bude vnášať do vašej kuchyne aj trocha kľudu. Moderné kuchyne v odtieňoch tejto farby budú pôsobiť dokonale elegantne s kombináciou s farbami bielej.
 béžová kuchyně

Čo je nevyhnutné pre moderné kuchyne?

 
V súčasnosti nám moderné kuchyne dotvárajú aj moderné technológie, ktoré sa už stávajú nevyhnutnosťou v domácnostiach, pretože dokážu zjednodušovať každodennú činnosť. Veľmi trende ostávajú moderné integrované spotrebiče. Do popredia sa dostávajú aj kuchyne, ktoré sú prepojené s obývačkami a čoraz viac aj také, sú síce prepojené s obývacou miestnosťou, ale dajú sa jednoducho skryť, to sú tzv. „anti-kuchyne“.
 
V prípade, že máte záujem o moderné kuchyne, neváhajte sa obrátiť na internetové stránky spoločnosti www.anrico.sk.