Komunikujte o probléme


Keď ide o bežné veci, asi vám je úplne jasné, že nie vždy všetko funguje tak, ako by ste si predstavovali. Napriek tomu musíte uznať, že nech sa deje čokoľvek, musíte myslieť na to, že všetko sa dá vyriešiť, keď človek chce. Ale aj keď máte pocit, že sa nachádzate v neriešiteľnej situácii, určite nájdete nejaké východisko. Ak máte problémy so svojím sexuálnym životom, musíte myslieť dopredu. Väčšinou si ľudia myslia, že sa ich tento problém nikdy týkať nebude. Ale pravdou je, že nikdy neviete, kedy sa to bude týkať vás alebo v prípade, že ste žena, tak vášho partnera.

tablety

Stať sa môže naozaj čokoľvek, takže verte tomu, že by ste mali byť pripravený. Minimálne tým, že sa nebudete báť rozprávať o tom, že potrebujete tabletky na erekciu. Opäť vám hovoríme, že je to niečo, za čo by ste sa rozhodne nemali hanbiť, pretože to nie je nič, čo je hrozné a s čím sa nedá žiť. Musíte však vedieť, ako na to ísť a musíte vedieť, čo je pre vás dôležité a podstatné. Asi vás neprekvapí, keď vám povieme, že v prvom rade je dôležitá hlavne komunikácia a je zbytočné tvrdiť a myslieť si opak.

erotika
 
Ak o tom so svojou ženou, priateľkou a partnerkou nehovoríte, bude sa obviňovať. Ženy zo sexuálnych problémov svojho partnerka obviňujú hlavne seba. Myslia si, že sú neatraktívne, že vyzerajú zle, jednoducho skutočne sú presvedčené o tom, že je to niečo, na čo by sa mali zamerať v prvom rade ony. Nenechajte ich však, aby sa obviňovali. Radšej im pomôžte. Naozaj sa vžite do toho, čo skutočne potrebuje a aj keď sa vám o tom zase až tak rozprávať nechce, verte tomu, že by ste sa mali. Je to niečo, čo budete naozaj potrebovať a nech sa deje čokoľvek, neuzatvárajte sa do seba. To je to najhoršie, čo môžete spraviť a tým si môžete byť viac, než len istý. Verte však tomu, že to vyriešite. Môžete si tým byť viac, než len istý. A to je niečo, čoho by ste sa mali držať.