Čo sa ženám na chlapoch páči?


Ženy majú na mužov svoj vlastný a špecifický názor. To je každému človeku úplne jasné. Občas si muži myslia, že veľmi presne vedia, aký majú ich partnerky na nich názor a myslia si, že sú ideálni chlapi. Ale páni, aj keby ste mali všetky vlastnosti ideálneho chlapa, vaše žienky by si určite našli niečo, s čím by neboli tak celkom spokojné. No aby sme si boli na istom. Zaujíma vás, aký by mal byť podľa žien naozaj ideálny partner? Aké by mal mať vlastnosti a čo konkrétne by mal robiť? Pozrime sa na to spoločne a uvidíme či sa zhodnete, čo vy na to?

vojáci
 
Chlap by mal veľa čítať.
Ak ženy niečo na chlapoch skutočne priťahuje, tak je to práve fakt, že čítajú alebo, že sú dokonca vášniví čitatelia. Pre ženy je to totižto znak inteligencie a práve to tak veľmi milujú. Inteligentní chlapi sú určite sexi chlapi. A každej žene určite záleží na tom, aby bol jej chlap inteligentný. To si môžete byť istý.

Chlap by mal byť zábavný.
Možno to pre vás bude trochu prekvapujúce, no výzor u väčšiny žien nie je až taký dôležitý, ako by ste si mysleli. Omnoho dôležitejší je fakt, že ich viete rozosmiať. Práve to ženy skutočne milujú. Chcú sa predsa baviť, chcú sa milovať, smiať sa na vašich vtipoch a váľať sa smiechom po posteli. Verte tomu, že dobrým vtipom určite zabodujete. V tom si môžete byť na istej pôde. Pokiaľ žena nie je suchárka, ktorá sa nevie zasmiať. V tom prípade vám už nepomôže naozaj nič.

hlídači

Chlap by sa mal vedieť obliekať.
Žena od vás nečaká, že budete mať na sebe naozaj veľmi drahé obleky. Žena len čaká, že občas tepláky vymeníte za rifle, obyčajné tričko za košeľu a mikinu za sveter. Na svete nie je nič, čo priťahuje ženy viac ako chlap, ktorý sa vie obliekať. Práve preto by ste sa mali zamyslieť nad tým, čo si obliekate na prvé rande.
 
Hlavné je však byť sám sebou. Ak ženy niečo otravuje, tak je to hlavne to, keď je chlap typický pózer.