Čo najčastejšie nakupujú ženy


Ako je už dávno známe, nákupy, to je také ženské. Veľa prieskumov dokonca ukázalo, že je to najobľúbenejšia činnosť žien. Ženy toho totiž potrebujú neskutočne veľa a kde inde sa to dá nájsť, než v obchode? Samozrejme okrem chlapa. Toho si za peniaze nekúpia. Teda aspoň nie v obchode.  

kabelky

Oblečenie
Ktorá žena nenakupuje rada handry? No asi žiadna. Ženy proste módu milujú. Nakupovanie takýchto kúskov je u nich asi číslo 1. V súčasnosti máme na výber toľko oblečenia, že keď ženy prídu do obchodu, tak ľahko sa z neho nedostanú. A to nespomíname výpredaje. Poznáme to, každá žena po nich hneď skočí. Veď ktorú by neoslnili výklady, kde sa črtá ten lákavý názov výpredaj.  

Bižutéria, kabelky a iné doplnky
Keď oblečenie tak aj bižutéria, kabelky, či šatky alebo klobúky. Niet ženy, ktorá si nezavesí na krk nejaký ten štýlový náhrdelník, ktorý skombinuje s ešte štýlovejšími náušnicami. Veď treba byť trendy a snažiť sa zaujať. Tie šťastnejšie ženy si
doprajú miesto bižutérie drahé šperky, ktoré potom nedajú dole ani za nič.

oblečení

Kozmetika   
Aj kozmetika patrí medzi najčastejšie nakupované vecičky u žien. Z obrovského sortimentu šminiek sa idú zblázniť. Riasenky, lícenky,  púdre, rúže, ceruzky a omnoho viac!  No neznie to lákavo? Veď čo nespraviť pre krásu. Ženy sa chcú mužom páčiť a preto si okrem kaderníčky, či kozmetičky doprajú aj nákupy takéhoto typu.   Potom, že na čo sa tak ľahko utrácajú peniaze.

Sladkosti
Ženy obľubujú sladké. Často si s priateľkami chodievajú posedieť na obľúbené koláčiky s kávou do kaviarne. Pritom si aj dobre poklebetia a vyháňajú zo seba stres. Lebo čo môže byť lepšie na nervy ako sladké dobroty? Aspoň na ženy to tak pôsobí. No nielen koláčiky si doprajú. Často vybehnú do obchodu s výhovorkou že im veľa toho doma chýba a doprajú si nie jednu chutnú čokoládu ale rovno celú hŕbu. Potom si už len sadnúť k nejakej obľúbenej telenovele a v pokoji vychutnávať. 

obchod
 
Či už sa vy ženy s týmto článkom stotožňujete alebo nie, nestrácajte čas zamýšľaním sa nad zbytočnosťami a hor sa radšej na nákupy. J