Ako inzerovať na internete


Ak ste sa rozhodli že budete predávať nejaký tovar alebo produkt cez internet musíte mu dať všetky informácie ktorý daný produkt obsahuje. Poďme Však na to klasickým príkladom.
 označení ženy
Napríklad ste sa rozhodli že chcete predať svoje auto. Aby si ľudia nemysleli že ste podvodník musíte zadať všetky informácie Ktoré auto má. Toto všetko musíte do inzerátu zadať.
·         Všetko čo obsahuje
Teda Koľko kilometrov má najazdených , akú má spotrebu , aký je stav v motora, koľko emisií vypustí, rok výroby auta,  rozmery kolies, palivo, objem motora, a podobne. Teda všetky informácie ktoré sa nachádzajú na technickom liste.
·         Buďte detailisti
 To znamená že ak auto fotíte na internet odfoťte ho zo všetkých strán a všetkých kútov ktoré auto má. Začnite vždy z vonku , Teda odfoťte všetko čo sa dá. Kolesá, svetlá kufor, motor a tak ďalej. Potom Odfoťte interiér. Tak by ste mali odfotiť všetko do detailu. Aby Vám kupujúci veril odfoťte aj celkový stav nabehaných kilometrov ktorý ste zadávali v inzeráte. Potom odfoťte auto z vnútra Ako vyzerá. Pretože aj interiér znútra má určité percento ktoré dokáže auto predať.
·         Ešte predtým sa od neho postarajte
Určite nemusím hovoriť že skôr ako začnete fotiť  a vkladať  na inzerát že sa musíte oňho postarať, teda že ho poumývate a povysávajte   znútra. No keď auto upratujeme mali by ste ho upratovať poriadne. Čiže upratať všetko do posledného detailu. Ak máte bordel v kufri vyhoďte ho auto nechajte prázdne. Pretože ako som už písal aj celkový vzhľad auta tak aj čistota a jeho starostlivosť predáva. Ako ste vo svojom aute fajčili postarajte sa aby som rád z cigariet nebol cítiť. Čiže môžete použiť množstvo vôň do auta ktoré odstránia všetky zápachy.
·         Uveďte všetky kontakty
Aby kupujúci sa vám mohol ozvať musíte uviesť všetky kontakty ktoré máte. Teda telefónne číslo e-mail a adresu. vďaka týmto informáciám kupujúci bude vedieť že nejde o podvodníka a že chcete svoje auto naozaj predať.
prodej vozu
·         Starostlivosť o kupujúceho
Musíte byť neustále ústretový. Viem že nie vždy sa dá všetkému vyhovieť. No kupujúci má v každom prípade právo na týždennú skúšobnú dobu kde auto môže odskúšať a prípade ak by sa stalo že auto je pokazené Môžem vám ho vrátiť. Však sa kupujúci rozhodne že si auto nechám musíte si vymeniť kontakty aby ste si mohli zaslať technický list a údaje o novom vlastníkovi auta.